KAHRAMANMARAŞ HABERLER

İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı’ndan Genel Merkeze Ziyaret

İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı il ve ilçe Başkanlık Teşkilatlarıyla beraber İyi Parti Ankara Genel merkezine ziyarette bulundu. 

Genel merkez ziyareti sonrasında açıklamalarda bulunan İyi Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel şu ifadelere yer verdi ;  

“ İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatlarımızla ilçe başkanlarımızla beraber Türkiye’nin İyilik harekatının merkezi genel merkezimize ziyarette bulunduk. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yavuz Ağıralioğlu, Genel Sekreterimiz Uğur Poyraz, İYİ Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı M. Tolga Akalın ve Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı’yı ziyaret ettik.

Verimli bir ziyaret gerçekleştirdik Kahramanmaraş’ımızın sorunlarını vatandaşlarımızın sıkıntılarını genel merkezimize ilettik. Genel merkezimiz ile koordineli şekilde çalışıyoruz, sahadan vatandaşlarımızdan aldığımız sorunları ve talepleri genel merkezimize ilettik.”  

GENEL BAŞKANIMIZ KAHRAMANMARAŞ’I ÖRNEK GÖSTERDİ.

 Başkan Çabukel açıklamasında: “İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Kahramanmaraş’ın teşkilatlanmada ve çalışmalarda örnek teşkilatlardan birisi olduğunu ifade ettiğini” belirtti ve açıklamasını şöyle sürdürdü.   “ Sayın Genel Başkanımız Meral Hanım’a Kahramanmaraş’ımızın sorunlarını, taleplerini ve çalışmalarımızı ifade ettik. Kendisi verdiğimiz notlar eşliğinde Kahramanmaraşlı vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında mecliste çalışma başlatacağını ifade etti. Genel Başkanımız yakın zamanda planlanacak program ile hem Kahramanmaraş merkezi hem de bir kaç ilçemizi ziyaret edecek. Özellikle Elbistan’a ilçemizi çok önemsiyor insanlarımızın sağlığıyla oynayanlardan iktidara gelir gelmez hesabının sorulacağını söyledi.”

  İKTİDARA YÜRÜYORUZ

“İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İYİ Parti Kahramanmaraş heyeti ile yaptığı istişare toplantısında tüm Türkiye’de ve Kahramanmaraş’ta çok güzel bir ivme yakalandığını, milletin İYİ Parti’yi iktidarda görmek istediğini ifade ettiğini” belirten İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel sözlerine şöyle devam etti;   “ Bugün Kahramanmaraş’ta da Türkiye’de de İYİ Partimize vatandaşlarımızın teveccühü her geçen gün artıyor. İnşallah milletimizin desteğiyle ülkemize iktidar olduğumuzda vatandaşlarımıza refah seviyesi yüksek İYİ bir dönem yaşatacağız. Hem genelde hem yerelde iyi politikalarımızla ben değil biz diyen bir anlayışla bunu başaracağız. “ dedi.

Edeler TV